Pirkinių krepšelis tuščias

Apie mus

Kas mes ir kokias paslaugas mes siūlome?

Galima sakyti, UAB “SDA pakuotė” yra vieni iš pirmųjų, remontuojantys ir modifikuojantys bet kokį plastikinį gaminį.
Naudodami naujausas technologijas mes viriname plastiką. TAIP, viriname, kaip metalo gaminiai, taip ir plastiko gaminiai gali būti suvirinami, naudojant specialiai tam skirtas technologijas ir medžiagas.

Kokius plastikus mes galime sutvarkyti?

95% visų plastiko tipų gali būti suvirinti. Taigi mūsų komanda gali sutvarkyti nuo paprastos automobilio lempos laikiklio iki talpyklų, rezervuarų baseinų ar vaikų žaidimų aikštelių. Mums nėra mažo ar didelio darbo.

Kiek tai kainuoja?

Kiekvienas darbas yra individualus, todėl nusakyti tikslią sumą iš anksto, neįvertinus gaminiui padarytos žalos iki remonto, pakankamai sunku. Kiekvienu atveju Jūs su mumis taupote ir taupote ženklias pinigų sumas. Remontuoti seną daiktą yra praktiškai visada pigiau negu keisti jį nauju - senas gali tarnauti dar ne vienerius metus. Iš mūsų patirties galime pasakyti, jog su mumis sumažinsite savo išlaidas mažiausiai apie 60%, tam tikrais atvejais ir iki maždaug 95% daikto vertės. Be to, sumažinsite utilizivamo mokesčius ir tausosite gamtą.

Sutvarkysime, o ar laikys?

Mes naudojame technologiją, kuri išsaugo apie 98% buvusio daikto tvirtumo. Taigi daiktas praranda tik 2% savo iki tol buvusių savybių - tai yra dažniausiai visiškai nereikšminga dalis. Todėl galime pasakyti, jog Taip, laikys. Jokiais kitais tvarkymo būdais neįmanoma pasiekti tokių rezultatų (nei klijuojant klijais, tvarkant stiklo audiniu ir pan.).

Ar tvarkyta vieta bus matoma?

Kai kuriems daiktams reikia, jog tvarkymo vietos nebūtų matyti, kai kuriems, kaip pvz.: paletėms ar talpoms, tai yra visiškai neaktualu. Plastiko yra daugybė atspalvių ir spalvų. Vieni yra jau su dažo pigmentu, kiti tiesiog nudažyti, todėl atitaikyti atspalvį ir spalvą tokioje įvairovėje yra praktiškai neįmanoma (kiek kitaip yra su juoda, balta ir mėlyna spalvomis). Po remonto, jeigu reikia paslėpti virinimo vietą, plastikas yra gruntuojamas ir dažomas (tai ypač aktualu automobiliams, traktoriams, motociklams ir pan.).

Jeigu daiktas itin didelis arba neįmanomas jo transportavimas - kas tada?

Priklausomai nuo vietos ir atstumo, mūsų mobili komanda atvyksta Jūsų nurodytu adresu ir sutvarko plastiką, neardant ar neišmontuojant. Jeigu daiktai transportuojami, juos pristato klientas arba tuo pasirūpiname mes savo arba kurjerių transportu.

Kodėl verta naudotis mūsų paslaugomis?

  • Sutaupote didelius pinigus įmonės veikloje. Nuo 60% iki 95% daikto vertės.
  • Sumažinate utilizavimo mokesčius. Tausojate gamtą ir aplinką.
  • Prarandate tik 2% daikto tvirtumo.
  • Patentuotas ir didžiąja dalimi garantuotas plastiko sutvarkymas.
  • Atkuriame trūkstamas ar pamestas detales.
  • Teikiame inžinerinius sprendimus remonto klausimais.
  • Reikalui esant atvykstame į vietą.
  • Suteikiame garantiją už savo atliktas paslaugas.
  • Išrašome PVM sąskaitas faktūras už suteiktas paslaugas.